O Sweet Life

Vítejte na stránkách www.sweetlife.cz!

 

Sweet Life je malá rodinná pekárna, jejíž historie a pracovní zkušenosti vedou jak do tradiční české kuchyně, tak zahrnují pracovní zkušenosti ze zahraničí. Naší snahou je sČokoládový dort s ořechovým krémempojit tradici, poznatky ze zahraničí a techniky moderního kulinářství.        

 Zakládáme si na čerstvosti potravin, poctivosti při výrobě a zachování originálních receptur. Naše výrobky jsou bez chemických a přídavných látek, které prodlužují trvanlivost potravin a případně ovlivňují jejich chuť.

 

Čerstvost je základ!

Denně pečeme čerstvé zboží a také vám ho můžeme doručit. Vzhledem k tomu, že některé dorty potřebují na přípravu déle, než jeden den, objednájte, prosím, alespoň dva dny předem. V případě, že máte speciální přání nebo si přejete dort podle vašeho nápadu, kontaktujte nás alepoň 5 dní předem. Více informací o speciálních dortech naleznete v sekci "Narozeninové a slavnostní dorty".

Objednávat u nás můžete emailem, telefonicky na čísle +420 603 828 847 nebo přes facebook

Pořádáte oslavu narozenin pro vaše děti a potřebujete zajistit nejen dort, ale uspořádat celou akci? Spolupracujeme se společností Goldlife Services - www.goldlife.cz, která pro vaše děti oslavu uspořádá.

 borůvkový cheesecake

 Oslaďte si s námi život a posuďte sami naše pekařské a cukrářské výrobky!

Budeme vděčni za vaši zpětnou vazbu, abychom tak docílili, co nejvyšší kvalitu naší produkce a především spokojenost na vaší straně.

 

Sweetlife

 

 

 

 

Náš profil také najdete na: